fbpx

Угода користувача та політика конфіденційності

1. Загальні положення
1.1. Ця угода укладається між ФОП Січко І.А. – компанією, що надає доступ та послуги сайту https://dubhumans.com (далі по тексту – сайту), і приватною особою – відвідав хоча б на одну сторінку сайту або, що скористався хоча б однією з сервісів, що надаються в рамках сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту – відвідувачем сайту).
1.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту https://dubhumans.com, наданих ФОП Січко І.А.
1.3. Використовувати інтерактивні ресурси сайту https://dubhumans.com, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (користувачі) сайту.

2. Особисті відомості і безпека
2.1. ФОП Січко І.А. гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
2.2. У деяких випадках ФОП Січко І.А. може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення в Інтернет-магазині, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.
2.3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Профайл користувача» (https://dubhumans.com).
2.4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, ФОП Січко І.А. з Вашого явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.
2.5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин https://dubhumans.com використовує технологію cookies, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.
2.6. При оплаті замовлень кур’єру за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на спеціальному мобільному банківському терміналі (аналогічно оплаті платіжними картами в роздрібному магазині). При цьому жодна конфіденційна інформація, крім повідомлення про оплату, в Інтернет-магазин https://dubhumans.com не передається.
2.7. При оплаті замовлень на сайті інтернет-магазину https://dubhumans.com за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжної сторінці банку, на якій буде потрібно ввести дані платіжної карти. Після успішної транзакції (успішної оплати замовлення платіжною карткою на платіжній сторінці банку) відвідувач сайту автоматично переадресовується на сторінку замовлення де вказано номер сформованого замовлення.
2.8. Дані на сайті https://dubhumans.com мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

3. Політика конфіденційності
3.1. Деякі об’єкти, розміщені на сайті https://dubhumans.com, є інтелектуальною власністю ФОП Січко І.А. Використання таких об’єктів встановлено чинним законодавством України.
3.2. На сайті https://dubhumans.com є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. ФОП Січко І.А. не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

4. Використання матеріалів сайту
4.1. Авторські права на матеріали сайту https://dubhumans.com, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ФОП Січко І.А.
4.2. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.
4.3. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або (тм) для їх позначення.

5. Заключні положення
5.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті або відвідуючи сторінки сайту https://dubhumans.com, відвідувач сайту автоматично приймає умови цієї угоди.
5.2. Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що ФОП Січко І.А. буде розцінювати факт використання користувачем сайту https://dubhumans.com, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.
5.3. Діяльність ФОП Січко І.А. проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.
5.4. Умови цієї Угоди можуть бути змінені ФОП Січко І.А. в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою https://dubhumans.com/security/.

Таблиця розмірів футболки

Пошив Unisex, гарно підходить як хлопцям так і дівчатам


Таблиця розмірів: Чоловічі футболки


Таблиця розмірів: Жіночі футболки