Основна інформація

Щодо виробів, які не потребують індивідуального виготовлення (це вироби без нанесення малюнка). Якщо, з якихось причин Вам не підійшов даний виріб, відповідно до статті 9 «Закону про захист прав споживача», Ви маєте право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів.

Вироби, що виготовляються за індивідуальним замовленням (це вироби з нанесенням малюнка на футболки, толстовки, лонгсліви, світшоти, кепки та інший одяг з принтами і т.п., які представлені на сайті), підпадають під статтю №13, частина 5, пункт 3 в законі “Про захист прав споживачів”. Ці вироби виготовляються індивідуально спеціально для Вас в єдиному екземплярі і не підлягають для обміну або поверненню!

Поширені запитання

Явний брак. Мені поміняють товар чи повернуть гроші?

Так звісно! Просто зв’яжіться з нами та надайте фото із браком, а ми в свою чергу максимально швидко залагодимо проблему та обов’язково зробимо знижку на наступне замовлення за надані Вам незручності!

Мені не підійшов розмір. Чи можу я обміняти футболку?

Так як футболка виготовлена індивідуально для Вас (за винятков виробів без принтів), нажаль ми не можемо її обміняти згідно із статтею №13, частина 5, пункт 3 в законі України. Але ми всеодно не залишимо Вас на одинці з цією неприємною ситуацією і зі своєї сторони можемо запропонувати гарну знижку на повторне чи наступне замовлення!

За чий рахунок здійснюється обмін товару?

Якщо такий випадок має місце, здійснюється за рахунок нашого інтернет-магазину.

Як вибрати правильний розмір?

Візьміть футболку яку Ви носите на даний момент та заміряйте її ширину (під мишками) та довжину (від верхнього краю коміру до самого низу) та порівняйте з нашою розмірною таблицею.