Коротка історія про бренд Dubhumans

На фото: Ручне виготовлення вивіски Dubhumans до заснування.

Бренд одягу Dubhumans заснований 2018 року в м. Вінниця (Україна) кількома творчими людьми з сфери графічного дизайну та електронної музики як експеримент. Ці дві складові є нероздільними у вираженні творчості. Візуал та звук - це мікс, що завершує картину образу. 

В 2020 році пандемія внесла свої корективи, що змусило переосмислити соціальні звʼязки, відкрило нові кути зору та можливості. Ми почали усе з початку, наша команда збільшилась. Взяли фокус на вивчення інноваційних технологій цифрового нанесення зображень на одяг та вдосконалення його, обертаючись навколо основної цінності - це авторські принти, що дають змогу самовираження особистості.

Dubhumans Logo on a warehouse wall

На фото: Вивіска Dubhumans ручної роботи на стіні Dubspace

2022 рік. Повномасштабна війна, підвішена реальність та повний хаос, як густий туман, що створює нульову видимість і змушує спинитись та відійти вбік, комусь задля захисту країни, а комусь задля волонтерства для допомоги армії та біженцям з захопленого орками дому. Наша згуртованість українців почала давати відсіч ворогу. Одна із перших подій, що показала незламність нашого духу - це коли прикордонник на острові Зміїний під загрозою неминучої смерті, на вимогу здатися або бути знищеним велетенським крейсером "Москва", без вагань заявив: “Рускій воєнний корабль, іді нахуй”! Цей переломний момент показав, що цього разу злу не перемогти! Це надихнуло увесь народ! Ми під враженнями, в березні, створюємо малюнок з цією фразою, але не для продажу, так як виробництво зупинено, а лише задля підтримки духу в соц. мережах та поваги до Збройних сил України. Наша спільнота та друзі почати просити нанести його на футболки для них, а також в ці дні почали лунати заклики від президента Зеленського відновлювати бізнес, адже країна має працювати задля того, щоб функціонувати, будь яка сфера бізнесу є важливою без винятків! В кінці березня ми відновлюємо виробництво і починаємо розробляти та випускати принти, швидко реагуючи на події. Цей патріотичний напрямок дав нам шалений поштовх в розвитку, дозволив допомагати підтримувати дух суспільства та збирати кошти для волонтерів, що стали рушійною силою у допомозі воїнам в протистоянні з мордором!

На фото: Dubspace 2023 літо

2023 рік. Війна триває. Почала зґявлятись втома, проте про війну, звісно, ніхто не забуває, важке протистояння не зупиняється ні на мить. Все більше рідних та друзів забирає війна. Ми продовжуємо свою роботу, тримаємо фокус на патріотичній тематиці та підтримуємо наших незламних воїнів. Розуміючи, що Україна являє собою буфер між світом темряви і світла, також спостерігаючи за початком втоми від війни дружній вільних країн, ми робимо висновок, що час поглянути ширше і почати нагадувати про цінності та можливість вільно дихати світові за межами України. Час виходити на міжнародний ринок!

2024 рік - це час перевтілення та оновлення. Нещодавно відкривши свій власний цех з пошиття одягу та удосконаливши технологію нанесення принтів, у нас зʼявились нові можливості. Наша команда зростає. В поєднанні творчого підходу з часу заснування, набутого досвіду під час війни, ми перетворюємось на майстерню одягу з метою слідувати людським цінностям, підвищувати екологічну відповідальність та нести в маси такі меседжі, як цінувати себе, своїх рідних, суспільство і людей по всьому світу, які сприяють світлому майбутньому нашого спільного дому на землі.

Нова концепція Dubhumans – майстерня вуличного одягу, втілення відкритості до сміливих експериментів та інноваційного підходу в створенні колекцій одягу з соціальною відповідальністю наскільки це можливо в даний час і в даному місці. Ми віримо в силу індивідуальності, творчого вираження кожного та згуртованості навколо людських цінностей.

Dubhumans Team 2024

На фото: Команда Dubhumans 2024 зима

Приєднуйтеся до Dubhumans – туди, де кожен може відчути себе особистістю та частиною чогось значного. Дозвольте нам стати тим пазлом вашого творчого вираження та допомогти вам підкреслити свою неповторність, помітність в суспільстві, що Вас оточує. Ми разом - це сильна спільнота творчих індивідів, які цінують свободу самовираження та соціальних звʼязків!

Історія продовжується, далі буде…

 


 

Послуги надає ФОП Бабін Максим Вікторович
тел. +38(063)-368-46-66
ІПН 3148407778
Україна, 21005, Вінницька обл., місто Вінниця, "Поділля" район, вул.Зодчих(пн), будинок 8, квартира 93