600-3400 грн Подарунковий сертифікат
Додайте товари до списку бажань
0

Декор

Декор, що викликає усмішку.

В цій категорії Ви знайдете всякі декоративні штуки. Адже наші принти не тільки на одязі носити, чому б і в інших місцях не використати, щоб добро не пропадало. А що, стіни також просяться щоб не бути голими 😁.

Постери та магніти.

Наші дерев'яні постери розвеселять Вашу оселю, робоче приміщення, ресторан чи будь яку стіну на світі. Вони дуже круто вписуються в інтер'єр будь якого стилю, в інтер'єрі "Так піде" також підходить. А холодильник аж проситься щоб на нього повішали магніт. Йой, а подарунок який крутяцький з цього вийде, завжди в тему будь кому - сестрі, брату, дружині, колезі, тим паче директору, простіше начальнику, дальнім родичам, або хто зна, можливо у Вас просто буде граний подарунковій настрій 😁🎁.

Стікери.

Стікери доповнять візуально простір чи просто вітрину, або наклеєвши на автомобіль, будуть веселити усіх інших в автомобільному русі. А Ваш ноутбук чи холодильник також будуть не проти від такого оновлення. Вони дуже легко знімаються, але це лише у випадку якщо набридло, так як вони дуже стійкі до погодніх умов, а в приміщенні взагалі вічні. Вони друкуються ультрафіолетовими чорнилами на прозорій стійкій плівці, тому вони гарно лягають на будь яку плоску поверхню.

Вгору
Шо сі стало - пиши в Telegram Шо сі стало - пиши в Viber

Йоу, як щодо знижечки -5% на усе? 

Підпишіться та отримайте промокод, що діє навіть на ті товари, що вже зі знижкою!

Get 5% Off

Subscribe and become a Dubhumans Insider to receive exclusive deals, new arrivals and big events. Fill out to get a discount code!!!

You can unsubscribe at any time.