Як працює Dubhumans?

Наша команда невтомно працює, щоб доставити замовлення від сайту до ваших дверей. Основні етапи процесу доставки та виробництва:

Dubhumans Producing Delivery Process

🛒 Покупка

Як основну платіжну систему ми використовуємо LiqPay, це інноваційна система, яка приймає всі поширені способи оплати – кредитні картки (Visa/Mastercard), Apple Pay, Google Pay тощо. Детальніше нижче.

Після покупки ви отримаєте електронний лист із підтвердженням замовлення з такими важливими деталями: номер замовлення, підсумкова інформація про замовлення, загальна вартість і вибрана адреса доставки.

 

🏭 Виробництво

Найпопулярніші позиції в готовому вигляді завжди є на нашому складі. Для інших на виготовлення і доставку витрачаємо до 3-5 днів, іноді швидше. Ми постійно працюємо над удосконаленням цього процесу!
Тривалість виробництва залежить від конкретного продукту та пори року; однак, це завжди в межах передбачуваної дати доставки для вашого замовлення.

 

📦 Пакування

Ми намагаємося бути максимально sustainable, наскільки це можливо на даний момент та час. Ми використовуємо кур’єрську еко-упаковку, яка виготовлена з переробленої первинної плівки з добавками для швидкого розкладання. Наші еко-пакети безпечні для здоров'я споживачів і навколишнього середовища.

Також ми намагаємося уникати поліграфічних непотрібних речей, як ярлики на одязі.

Лише одна річ, яку ми кладемо з одягом, — це крафт-пакет із ручками, виготовлений із крафтового паперу або опалого листя (не деревної маси), якому потрібен лише 30-денний період біодеградації. Крафт-пакет пакується поряд з одягом для того, щоб не зім'явся. Все, що необхідно зробити - це дістати одяг з поштового пакування та покласти його в крафт-пакет і буде Вам щастя:) . Ми віримо, що ви знайдете для нього повторне застосування!

Dubhumans Packing

🚚 Доставка

Коли ваше замовлення буде відправлено, ви отримаєте повідомлення з номером відстеження. В Україні ми користуємось послугами доставки від "Нова Пошта", за кордон використовуємо "Укрпошта", яка дуже добре працює з місцевими службами доставки в усіх країнах. Наприклад, у США це USPS, у Великобританії це Royal Mail або Parcelforce. Також для міжнародної доставки «Nova Post», мережа відділень в Європі розвивається дуже стрімко - карта відділень.

Зверніть увагу: номер відстеження працює в 199 країнах. Чи доступний він для вашої країни, ви можете перевірити -> тут. Якщо ні, будь ласка, не хвилюйтеся, доставка все ще доступна, ви отримаєте свою посилку настільки швидко, наскільки можливо.

How long does it take to deliver? Check this infographic and find your country there: Delivery Time.

Відстежити статус замовлення можна на спеціальній сторінці:

🟡 Міжнародна доставка: Відстежити замовлення

🔴 Нова Пошта (Україна): Відстежити замовлення

🔴 Nova Post (Європа): Відстежити замовлення

 

😎 Щастя приїхало

Наша команда працює, щоб дарувати вам радість! Ми розвиваємось і постійно працюємо над вдосконалленям якості, sustainability і методів доставки! Але, якщо ваша покупка не повністю задовольнить вас, то в нас є обмін. Крім того, ви можете ініціювати повернення.

 


Методи оплати

Як основну платіжну систему ми використовуємо LiqPay, це інноваційна система, яка приймає всі поширені способи оплати. На сторінці покупки після вибору відповідних товарів і натискання кнопки «Підтвердити замовлення» ви будете перенаправлені на захищену сторінку електронних платежів LiqPay, де ви зможете вибрати найкращий для вас спосіб оплати:

Liqpay Payment Methods

Карткою (Visa/Mastercard)
Просто вкажіть дані картки та підтвердіть оплату;

 • Apple Pay
  Оплата в один клік за допомогою apple пристрою, де додані картки клієнта.

 • Google Pay
  Безпечний і зручний спосіб купувати за допомогою технологій від Google.

 • PrivatPay (Для клієнтів ПриватБанку)
  Оплата в 2 кліки, клієнт обирає картку для списання та підтверджує оплату в Приват24;

 • FacePay24 (Для клієнтів ПриватБанку)
  Спосіб оплати обличчям із додатковим підтвердженням.

 


 

Запитання та відповіді

Які є варіанти доставки?

Ukrposhta

Міжнародна (Ukrposhta)

До 2 кг в упаковці. Доставка займає приблизно 7-14 днів після виробничого процесу, якщо це необхідно. Перевірте час доставки у вашу країну тут.

Вона працює з місцевими службами доставки в усіх країнах. Наприклад, у Великобританії це Royal Mail або Postman, у США це USPS.

Щоб відстежувати статус свого замовлення, перегляньте тут: Відстежити моє замовлення

EMS (Ukrposhta)

До 30 кг в одній упаковці. Доставка займає приблизно 10-14 днів після виробничого процесу, якщо це потрібно. Перевірте час доставки у вашу країну тут.

Вона працює з місцевими службами доставки в кожній країні. Наприклад, у Великобританії це Royal Mail або Postman, у США це USPS.

EMS (Express Mail Service) — служба прискореної міжнародної доставки. Поштові відправлення EMS доставляються виключно повітряним транспортом. Відповідно до стандартів Всесвітнього поштового союзу, поштові відправлення EMS у країні призначення доставляються за адресою одержувача.

Щоб відстежувати статус свого замовлення, перегляньте тут: Відстежити моє замовлення

Nova Post Dubhumans Delivery

Європа (Nova Post)

До 30 кг в упаковці. Доставка в Європу займає приблизно 3 дні. Інноваційна, надзвичайно проста та найшвидша доставка! Мережа філій в Європі розвивається дуже швидко - карта відділень.

На даний момент інтеграція працює з Молдовою, Чехією та Польщею, адресна доставка в Естонію, Німеччину, Угорщину, Латвію, Литву, Румунію, Словаччину, Італію​​​​​, незабаром​ - Францію та Австрію. Ми віримо, що найближчим часом це буде найкращий і найшвидший варіант доставки по всьому світу!

Щоб відстежувати статус свого замовлення, перегляньте тут: Відстежити моє замовлення

Нова Пошта доставка Dubhumans

По Україні (Нова Пошта)

До 30 кг в упаковці. 1-3 дні після виробничого процесу, якщо це необхідно.

Щоб відстежувати статус свого замовлення, перегляньте тут: Відстежити моє замовлення
 

 

Де моє замовлення?

Коли ваше замовлення буде відправлено, ви отримаєте повідомлення з номером відстеження. В Україні ми користуємось послугами доставки від "Нова Пошта", за кордон використовуємо "Укрпошта", яка дуже добре працює з місцевими службами доставки в усіх країнах. Наприклад, у США це USPS, у Великобританії це Royal Mail або Parcelforce. Також для міжнародної доставки «Nova Post», мережа відділень в Європі розвивається дуже стрімко - карта відділень.

Зверніть увагу: номер відстеження працює в 199 країнах. Чи доступний він для вашої країни, ви можете перевірити -> тут. Якщо ні, будь ласка, не хвилюйтеся, доставка все ще доступна, ви отримаєте свою посилку настільки швидко, наскільки можливо.

Скільки часу займає доставка? Перегляньте цю інфографіку та знайдіть там свою країну: Delivery Time.

Відстежити статус замовлення можна на спеціальній сторінці:

🟡 Міжнародна доставка: Відстежити замовлення

🔴 Нова Пошта (Україна): Відстежити замовлення

🔴 Nova Post (Європа): Відстежити замовлення

 

Чому мій номер відстеження не є точним або неактивним?

Для замовлень із відстеженням, номер відстеження буде наданий одразу після відправки. Зазвичай відстеження починає діяти протягом дня після його оформлення в службі доставки. Однак, обмеження перевізника можуть час від часу спричиняти затримки на початку, що призводить до затримки в активації відстеження. Тим не менш, будьте впевнені, що ваше замовлення вже в дорозі та незабаром прибуде до вас!

 

Звідки доставляється моє замовлення?

Наше основне виробництво та склад знаходяться у місті Вінниця (Україна).

Здається занадто далеко? Ні, це зовсім близько! Ми працюємо з Укрпошта, яка в свою чергу з місцевими службами доставки в усіх країнах, і Nova Post, яка дуже швидко будує мережу в Європі. Тому орієнтовний час доставки та вартість однакові, іноді кращі або дуже близькі до показників інших поштових служб у звичних вам країнах.

Зверніть увагу: ми працюємо над тим, щоб бути ближчими до вас. У 2024 році ми плануємо відкрити склад у США.

 

Чи стягуватимуться мито за моє замовлення?

Під час міжнародної доставки, митні правила можуть відрізнятися від країни до країни та часто змінюватися, іноді спричиняючи затримки у виконанні вашого замовлення:

 • США: Міжнародні відправлення зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки і страхування) до 800 USD звільнені від оплати митних зборів.
 • Великобританія: Велика Британія та Україна продовжили безмитну торгівлю більшістю товарів ще на п'ять років – до 2029 року - GOV.UK
 • Австралія: Міжнародні відправлення зі значенням FOB (вартість товарів без урахування доставки і страхування) до 1000 AUD (≈700 USD) не обкладається ні митом, ні податком з продажів.
 • Інформацію про Вашу країну ви можете знайти тут.

 

В які країни працює доставка?

Доставка в більш ніж 230 країн і територій.

Чи є якісь обмеження?

Через розташування та міжнародні обмеження на доставку замовлення не можуть бути виконані на територію: Росії, Криму, Куби, Ірану, Північної Кореї, Судану, Сирії тощо.

Перелік країн і територій можна переглянути тут.

 

Який ваш найшвидший спосіб доставки?

Потрібно прискорити доставку? По-перше, якщо ви перебуваєте в Європі, перевірте, чи Nova Post доступна у вашому місті. Якщо ні, ми пропонуємо вибрати спосіб експрес-доставки (EMS) на сторінці оформлення замовлення.

Незважаючи на те, що ви платите трохи більше за доставку Nova Post або Express, це гарантує, що ваше замовлення прибуде швидше, якщо у вас немає часу.

 

Чи підлягає упаковка переробці?

Ми намагаємося бути максимально sustainable на даний момент. Ми використовуємо кур’єрську еко-упаковку, яка виготовлена з переробленої первинної плівки з добавками для швидкого розкладання упаковки. Наші еко-пакети безпечні для здоров'я споживачів і навколишнього середовища.

Також ми намагаємося уникати поліграфічних непотрібних речей, як ярлики на одязі.

Лише одна річ, яку ми вкладаємо в пакет, — це крафт-пакет із ручками, виготовлений із крафтового паперу або опалого листя (не деревної маси), якому потрібен лише 30-денний період біодеградації. Крафт-пакет паркується поряд з одягом для того, аби він не зім'явся. Далі Ви просто покладете в нього одяг і буде Вам щастя:) . Ми віримо, що ви знайдете для нього повторне застосування!

Для доставки до Німеччини ми зареєструвалися в LUCID Packaging Register. Компанія Recycling Dual переробляє нашу упаковку​

 

Чи можете запакувати під подарунок​​​​​​?

Ви можете знайти спеціальну подарункову коробку на сайті та замовити її, як окремий продукт (якщо вона є в наявності). Усі речі ми запакуємо туди та відправимо за вказаною вами адресою!

Я надсилаю подарунок особливій людині. Чи буде включено рахунок-фактуру в упаковку?

Зазвичай електронний лист із підтвердженням, який ви отримуєте після розміщення замовлення, служить єдиним рахунком-фактурою. Тим не менш, для деяких міжнародних відправлень необхідно додавати до посилки рахунок-фактуру для митного оформлення.