Це питання ставлять собі всі батьки перед тим, як купити своєму чаду футболку чи боді з принтом. Причому напевно, якщо це маленький напис, то це питання не одразу виникає в голові, а от якщо фото чи об’ємний малюнок, то тоді скоріш за все навіть дуже. Далі розкажемо чи варто непокоїтися батькам, купуючи одяг з малюнком. 

Про безпечність друку на дитячому одязі 

Є кілька варіантів нанесення принту на одяг: цифровий друк, шовкографія, термоперенос і сублімація. 

Так ось останній - сублімація - непрактичний і небезпечний, оскільки для цього методу потрібен одяг з синтетичних тканин. Важливо звертати увагу на різні види друку і обирати ті, які є гіпоалергенними і сприятливими для здоров’я дітей. Поїхали далі.

Цифровий (прямий) друк – тут використовують спеціальні чорнила, які безпечні та не приносять алергії. Але буває, що компанії використовують неякісні китайські принтери і чорнила і тоді друк не буде дуже екологічним. Тому звертайте на це увагу.

Шовкографія – нешкідлива та гіпоалергенна, якщо дотримуватися технології і використовувати якісні матеріали. Цей метод передбачає використання трафаретів – спеціальних друкованих форм для проникнення фарби. 

Який метод використовуємо ми в компанії Dubhumans?

Термоперенос – це безпечний спосіб друку за допомогою плівки. Вона не містить шкідливих речовин, тому абсолютно безпечна для здоров’я. Саме цим методом ми друкуємо весь наш одяг від Dubhumans. Спочатку за допомогою DTF-принтера зображення наносять на спеціальну вінілову плівку. 

Вже надруковане зображення на плівці посипають порошковим клеєм, який потім полімеризують за температури близько 150 °C. Готова наклейка переноситься на виріб за допомогою термопреса. Таким способом принти виглядають набагато яскравіше, ніж пряме нанесення на тканину. Фарби також використовуємо безпечні, вони мають відповідні сертифікати. Адже, ми намагаємося, щоб одяг Dubhumans був комфортним для всіх вікових категорій. 

Висновок🙂

Всі методи друку безпечні, якщо дотримуватися всіх правил, використовувати хорошу натуральну тканину та дорогі якісні фарби, а не дешеві китайські замінники. Ми дбаємо про якість, своє ім’я та комфорт наших клієнтів, адже найкраща винагорода, коли ви повертаєтеся до нас знову і знову зі щирими теплими відгуками.

 

Купити футболку чи боді з принтом Dubhumans

Якщо Ви хочете купити дитячу футболку чи боді з крутезними принтами - не стримуйтеся:)

Ми з радістю вам допоможемо. Крім того в асортименті є чоловічі та жіночі худі, світшоти, футболки, костюми. Можна зробити класні образи і для всієї родини - family look. Або ж придбати подарунковий сертифікат на бажану суму. Для постійних клієнтів - знижки. Вдалих покупок!