Футболка - давно уже звична річ у гардеробі майже кожної людини. Аби вас трішки розважити ми підібрали цікаві факти про цю універсальну річ. Тож читайте і дивуйтеся🙂

 1. Чоловіки і жінки знімають футболки по-різному. Поспостерігайте за цим і можете впевнитися у цьому. Жінки зазвичай спочатку беруть футболку за край і тягнуть вгору, а хлопці беруться за кошулю на спині і тягнуть через голову. Це загадка, яку ще ніхто не розгадав. Може у вас вийде?

 2. День футболки. В деяких країнах цей день відзначають 21 червня. Перші, хто вирішив один день в році віддати літнявці, були німці. 

 3. Знаєте скільки коштує найдорожче поло в світі? Навіть сьогодні, це футболка “Home” Джона Леннона. Її продали за 16400 доларів. Джерело: https://www.home1969.com/johnlennon 

 4. Трендова футболка в Європі - біла і з чорною полоскою навскоси, яка імітує ремінь безпеки. Штрафи за їзду без паска доволі високі, а водії хитрують, щоб камери не зафіксували порушення. Але ми за дотримання ПДР, тому не рекомендуємо вам купувати подібну річ.  

 5. Футболка є в гардеробі у 98% людей на планеті. А все тому, що це зручна і універсальна річ. В нашому асортименті є стильні футболки з принтами, які можна обрати в нашому онлайн-магазині. Завдяки авторським малюнкам на тканині, якісному пошиву ви точно будете вирізнятися з натовпу. 

 6. Трішки статистики. Більше 10 футболок є в шафі 70% чоловіків і 55% жінок. А у 20% молоді є більше 30 футболок різного фасону та кольору. 

 7. Сьогодні є спеціальні футболки, в які вбудовують датчики, що дозволяють стежити за роботою серця, диханням, температурою тіла та іншим. Наскільки це правда ми не знаємо, адже інформація взята з простору інтернету, тому вирішуйте самі: вірити чи ні. 

 8. Життя футболки починається на фермах країн-лідерів вирощування бавовни - США, Китаю, Індії, Пакистану. Щоб виростити бавовну використовують дуже багато води і пестицидів. Для вирощення необхідної кількості бавовни на, увага, одну футболку, беруть 2,5 тисячі літрів води. 

 9. Плантації бавовни у світі займають 30 млн га. Це приблизно як територія Італії з усіма островами, уявіть лише! 

 10. Кожного року у світі вирощують майже 23 млн тонн бавовни, цього вистачає на 2 мільярди футболок. Шокує?

 11. Майже 0,5% від всіх шкідливих викидів в атмосферу - від виготовлення футболок. 

 12. 257 футболок - таку кількість за один раз одягнув на себе житель Шрі-Ланки Санат Бандара. (Будьте уважними: не БандЕра)🙂 Це рекорд Гіннеса, який здійснено у 2011 році. 

 13. Найбільша футболка в світі з’явилася в жовтні 2014 року в Бразилії, з приголомшливою довжиною 93,2 метра і шириною 62,7 метрів. Ця величезна кошуля побила всі попередні рекорди. Її створили, щоб привернути увагу до раку молочної залози та підвищити обізнаність серед людей про цю хворобу. Відповідальною за це була бразильська компанія з виробництва одягу Equilíbrios Camisetas Promocionais від 1994 року. 

 14. Найдорожча футболка. Її створила компанія Superlative Luxury. Вона виготовлена лише із екологічно чистих натуральних матеріалів. Вона чорного кольору з симетричним білим принтом, що схожий на квітку з діамантами. На футболці можна нарахувати вісім чорних і вісім білих діамантів. Кожен камінчик важить приблизно один карат.

Футболки вже давно популярні серед людей і вже напевно нікуди не дінуться. Але, щоб бути унікальним і вигідно вирізнятися, ми пропонуємо вам створити свій унікальний дизайн і замовити футболку від Dubhumans з принтом у нас, адже ми завжди відповідаємо за якість і даруємо вам гарний настрій.