Сучасним модникам і модницям більше не потрібно ламати голову над тим, як виділитися з натовпу. Досить замовити друк на футболках з оригінальним дизайном і вже забезпечено безліч зацікавлених поглядів. Однак, це було можливо не завжди, адже раніше не те що можна було вибрати будь-який малюнок або напис і створити річ на свій смак, але навіть мріяти про ексклюзив не доводилося.

Як же з'явилася друк на футболках і кому першому прийшло в голову таке? Давайте дізнаємося про це трохи більше.

Перші проби

Перший друк на футболках з'явився в 50-х роках ХХ століття. Більш різноманітним дизайн футболок став завдяки появі стійкої фарби для роботи з текстилем - пластизолю. І вже в 60-х почався справжній «футболочний бум». Так, небувалою популярністю користувалися «ringer T-shirt» або іншими словами футболки з яскравою облямівкою на рукавах і комірі. Крім того, футболки почали прикрашати вузликовим батиком та шовкотрафаретною печаткою.

Перші футболки з принтами

Історична батьківщина фотодруку на тканині – Сполучені Штати Америки. Саме там, в Майамі, у Флориді, з’явилися перші футболки з принтами. На них були надруковані назви курортів. Ідея належала компанії Tropix Togs, яка пізніше отримала дозвіл на нанесення зображень персонажів з мультфільмів «Дісней». Саме після цього метод отримав популярність, і вже через кілька років його почали використовувати і інші організації. Sherry Manufacturing Company стала однією з наймасштабніших фабрик по нанесенню принтів на тканину на території Америки.

В цей же час з'являється каліфорнійська Monster Company, на рахунку якої далеко не одна футболка з оригінальним дизайном. Особливою популярністю користувалася продукція компанії із зображенням групи Grateful Dead, марихуани або ж Че Гевари.

Джерело фото

Для нанесення малюнка на футболки використовували фарбу, яка змінює колір під впливом високих температур. Протягом декількох років такі футболки активно носили в Британії і США, однак мода - модою, а непрактичність перемогла - малюнок тріскався і линяв після декількох прань.

Нова епоха друку на одязі: самовираження за допомогою принта

Тільки в 80-х роках ХХ століття принт на тканині почав набувати нового змісту – став своєрідним способом розповісти світові про свої погляди і захоплення. Ця тенденція збереглася і до цього часу. Тут варто сказати, що мова йде не тільки про спосіб самовираження для окремих людей, а й для цілих організацій. Компанії почали ще більше піклуватися про свій імідж і масово замовляли нанесення на тканину логотипів. Цим користувалися виробники одягу, напоїв і навіть музиканти, актори, політики. Такий підхід допомагав фірмам домагатися своїх цілей – підвищувати впізнаваність бренду, працювати над лояльністю клієнтів, залучати нових покупців. І, знову ж таки, спосіб не втратив своєї актуальності і до цього дня. За допомогою друку на тканині компанії розширюють свою клієнтську базу, рекламуючи послуги, продукцію і сам бренд.

Джерело фото 

Маркетинговий бум 

Само собою відомі бренди не могли довго залишатися в стороні від маркетингових можливостей. Тому шовкотрафаретним нанесенням в якості реклами скористалися Coca-Cola, Міккі Маус і багато інших. Уже в 90-х це віяння стало повсюдним: бренди і великі, і маленькі замовляли футболки зі своїми логотипами, а також рекламними слоганами.

У свою чергу серед молоді популярні портрети музикантів, акторів і ведучих, різні логотипи і яскраві афоризми. Крім того, часто відтворювали футболки, які були на героях кінофільмів: Наприклад, Bubba Gump з «Форреста Гампа».

Що стосується сучасних любителів виділитися, то вони в більшості випадків вважають за краще футболки з гумористичними написами, політичними, соціальними або романтичними посланнями.

Джерело фото

Сьогодні найпоширеніший і найшвидкіший метод друку на футболках - DTF, так як - принт краще тримається, витримує набагато більше циклів прання, яскравіші кольори, краща деталізація. Цей метод друкування використовують для друку на футболках або на інших текстильних виробах. У будь-якому випадку, факт залишається фактом - друк на футболках набирає популярності і постійно вдосконалюється. Та це й не дивно, адже це один з найбільш простих і креативних способів виділитися, виразити свою думку або ставлення до якогось актуального події.

Друк на футболках ХХІ століття

Сьогодні технології дозволяють надрукувати на футболці будь-який напис, зображення і навіть фотографію. У сучасного замовника немає обмежень.

Популярні принти:

  • герої фільмів, актори, музиканти;

  • герої коміксів і мультфільмів;

  • фотографії;

  • зображення тварин і природи;

  • цікаві написи, цитати, жарти;

  • поздоровлення.

Для компаній:

  • логотипи;

  • елементи корпоративного стилю;

  • слогани;

  • невеликі рекламні тексти.

За 70 років друк на футболці пройшов шлях від нанесення простих написів до друку складних багатобарвних зображень, які не втрачають свого зовнішнього вигляду навіть після багаторазового прання.

Замовте друк на футболках в Dubhumans для себе, близької людини або для вирішення корпоративних, маркетингових задач вашої компанії. Пишіть нам в Дірект і ми розробимо рішення, яке буде відповідати всім вашим побажанням.

Сьогодні DTF - технологія друку на футболках використовуються всюди. Особливо популярна така послуга серед молодих людей: за допомогою нанесення принта можна придумати абсолютно унікальний образ.

Принти на світшотах, футболках,худі та іншому одязі дозволяють розповісти оточуючим про захоплення власника. Можна нанести на тканину патріотичне зображення, логотип, принт в стилі ІТ, малюнки на теми: етно, музики, міста, гори чи жартівливі сарказми. Словом, що дуже побажає. А ідеї можна глянути на нашому сайті Dubhumans. Саме тому що такий спосіб створення ексклюзивного образу дозволяє реалізувати будь-яку ідею практично без обмежень для фантазії і при невеликих фінансових витратах, він був і буде актуальним в усі часи.

У нас можна замовити друк на футболках бездоганної якості і за відмінною ціною. Приємного шопінгу!

 

Джерело титульного фото статті: https://www.etsy.com/listing/476416373/70s-vintage-national-lampoons-animal