Часто можна заплутатися в цих трьох назвах. Раніше все називали просто - кофта. А зараз стільки одягу, що можна голову зламати. Насправді все просто. Розкажемо різницю. 

Світшот

Саме слово світшот походить від: «Sweat» – піт і «Shirt» – сорочка. Але сьогодні цей вид одягу має трохи інші форму, та головні ознаки зберіг. Напевно ви бачили трикутну вставку під коміром, вона була створена, щоб вбирати піт. Світшот не має капюшона, як худі чи толстовка. Також на ньому ви не побачите блискавок і кишень. Зазвичай для пошиву використовують бавовну, фліс, поліестер. Він легкий, в ньому комфортно рухатися, зручний для занять спортом. Він універсальний - його полюбляють, як діти так і дорослі. Може бути як базовий, так і з принтами. Яскраво і оригінально виглядають світшоти з друком. 

Худі

Назва худі - від англійського слова “hood” - капюшон. Це головний акцент цього одягу, він має бути великим та теплим, щоб захищати від вітру та дощу, а не лише як декор. Ще обов’язково худі повинен мати велику накладну кишеню. І вона завжди має бути одна. Для пошиття худі зазвичай використовують трикотаж чи м’який фліс. Рукава довгі, може бути з блискавкою чи без. 

Спочатку худі носили хулігани та вуличні злодії з кримінальних кварталів Америки, Англії. Це було зручно, щоб сховати обличчя. Однак, все змінив фільм “Роккі”. Головний герой носив кофту з капюшоном. Після того худі набрав популярності серед чоловіків, особливо спортсменів.

Вже в 90-х Джорджіо Армані, Томмі Хілфігер і Ральф Лорен теж ввели в свої колекції худі. До кінця 2010-х вони стали улюбленим предметом гардеробу багатьох жителів міст. 

Толстовка

Багато хто плутає толстовку саме з худі. Але є відмінності. Прототипом толстовки є куртка без капюшона, яку носив письменник із прізвищем Толстой. Звідси і назва. Толстовки мають вільний крій та манжети, знизу - широка резинка. Збоку можуть бути кишені, приховані. Толстовка може мати блискавку знизу догори чи зверху до грудей. Цей вид одягу більше використовується для спорту і не такий популярний серед повсякденного одягу. 

Різниця між худі, толстовкою і світшотом

Отже, підсумуємо. 

Світшот, худі та толстовка - яка різниця?

Форма - толстовка і худі вільніші за кроєм від світшотів. Може бути зміна ширини і довжини. Адже, худі - вже не лише для спорту, а й в житті його носять всі, кому не лінь. 

Застібки - вони можуть бути в худі чи толстовці. Вони можуть бути по всій довжині, так і частково. На світшотах немає застібок і гудзиків. 

Тканина - зазвичай для світшотів беруть трикотаж, може бути утеплення флісом. Для худі і толстовок - використовують більший вибір матеріалів. Навіть синтетику. 

Познайомившись зі всіма видами кофт, ви вже знаєте різницю. Світшоти, худі чи толстовки можуть бути з принтом. Якщо ви хочете свій малюнок, то детальніше можна познайомитися з варіантами в інтернет-магазині. Дизайнери та консультанти допоможуть вибрати найкращу комбінацію друку, підібрати колір та розмір. Обирайте та будьте в тренді.  

Перейти в каталог